Menü
Sepet

Sıkça Sorulan Sorular

www.tekstilkalemi.com'dan yaptığınız 500 TL ve üzeri tüm alışverişinizde Türkiye'nin neresinde olursanız olun kargo ücreti ödemezsiniz. 500 TL'nin altında kalan siparişlerinize standart kargo bedeli uygulanmaktadır. 

Satın aldığınız ürünlerle ilgili iade isteklerinizi, ürün iade prosedürümüzde yer alan  açıklamalara uygun olarak yapabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz siparişlerinizi "Hesabım" bölümünde yer alan  siparişlerim menüsünden takip edebilirsiniz

Verdiğiniz siparişlerinizi, müşteri hizmetleri yetkililerimizi 0212 232 03 00 numaralı telefonumuzdan arayarak yada satis@tekstilkalemi.com adresine e-posta yollayarak iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sırasında şirket bilgilerinizi ve  sipariş numaranızı belirtmeniz gerekmektedir. Kurumsal fatura kesilmiş ise iade faturası kesmeniz gerekmektedir.

SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Rapid SSL 128 sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, tekstilkalemi.com'da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. Ayrıca firmamız hiçbir şekilde e-mailinizi ve kişisel bilgilerinizi ticari amaç uğruna kullanmaz.