Menü
Sepet

Next tape Hotmelt Koli Bandı Taba Kahverengi 60 mm x 100 mt

Next tape Hotmelt Koli Bandı Taba Kahverengi 60 mm x 100 mt
-10 %
Next tape Hotmelt Koli Bandı Taba Kahverengi 60 mm x 100 mt
36,86 ₺
40,97 ₺
  • KDV: KDV
  • Ürün Kodu: TÜRKBANT 7068

Next tape Koli Bandı Taba Kahverengi 60 mm x 100 mt


Ürün Özellikleri:

Marka: Nexttape

En: 60mm

Boy: 100 metre

Renk: Kahverengi - Taba

Türü: Hotmelt

Hotmelt Bant Nedir ve Kullanım Alanları Nelerdir ?

Hotmelt bant dünya genelinde oldukça yaygın olarak kullanılan ve kolay koparılabilme özelliğine sahip bant türüdür. Genellikle koli ve karton gibi ürünlerin koyulduğu eşyaların sabit tutulmasını ve zarar görmesini engellemek amacıyla kullanılırken, kargo sırasında ürünlerin içine konulduğu kartonların sabitlenmesi amacıyla da kullanılmaktadır. Hotmelt bantlar farklı fiyatlara göre farklı kalitede üretilirken, yüksek yapışma özelliği sayesinde kullanıcıların tercih ettiği bantlardır.

Hotmelt bantlar el yardımıyla koparılabildiği için firmalar tarafından kurumsal kimlik oluşturmak ve kargoları ayırt etmek amacıyla baskılı hotmelt bant tercih ederler. 60 dereceye kadar sıcaklığa karşı dayanıklılık göstermesi en büyük avantajlarından bir tanesi. El ile yapılacak hafif baskı sonucunda bölgeye yapışan hotmelt bantlar, her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Hotmelt Bant Özellikleri

Hotmelt bantların en önemli özelliklerinin başında her alanda kolay yapışma özellikleri göstermesidir. Yüksek yapışma özellikleriyle birlikte kolay koparılması da en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Hotmelt bantlar kartonların yanı sıra plastik ve naylon ürünlerde de etkili yapışma özellikleri sunmaktadır. Hotmelt bantlar ayrıca baskılı bant olarak kullanılabildiği için firmalar bant tercih ederken bu özelliği de ön planda tutmaktadır.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi